1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Незалежно від того, чи Ви є власником малого бізнесу з декількома автомобілями або представником потужної компанії, чий автопарк налічує десятки авто. "Автоцентр на Харківському" та бренд Kia працюють для того, щоб зробити Ваші перевезення максимально ефективними.
НАДАЄМО ІМПУЛЬС ВАШОМУ БІЗНЕСУ

"Автоцентр на Харківському" успішно співпрацює з корпоративними клієнтами по всьому світу, в тому числі в Україні. Серед наших партнерів – міжнародні компанії, державні структури, дипломатичні місії та міжнародні організації, які оцінили як переваги автомобілів Kia, так і індивідуальний підхід до кожного з наших клієнтів.

Чому співпрацювати з нами вигідно?
- Відмінні технічні характеристики автомобілів Kia, конкурентні ціни, високоякісний сервіс;
- Широкий асортимент моделей для найрізноманітніших бізнес-потреб, що включає бестселер бренду кросовер Kia Sportage, Kia Sorento, що з гордістю носить титул "Кросовер року в Україні 2016", бізнес-седан Kia Optima нового покоління, стильні хетчбеки та універсали Kia cee'd, доступні та практичні моделі сімейства Rio;
- Повний перелік запасних частин, доступних на складі;
- Прямі поставки автомобілів та запчастин безпосередньо від виробника;
- Можливіть придбати за вигідною ціною оригінальні автомобільні аксесуари (встановлення додаткового обладнання відразу на місці);
- Розгалужена торгівельно-сервісна мережа національного масштабу;

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука успішного вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо оптимальне рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь за тел:

тел. (067) 550-29-59

oleg.velkov@kia-kiev.com.ua

ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Стати корпоративним клієнтом "Автоцентра на Харківському" та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше два автомобіля марки КІА. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів. 

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам: 

- Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів; 
- Трирічне обслуговування за програмою КІА Assistance; 
- Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання; 
- Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України; 
- Першочергове постачання автомобілів; 
- Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників; 
- Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами; 
- Гарантійна підтримка по всій території України; 

Завдячуючи тісній та плідній співпраці з нашими партнерами корпоративні клієнти можуть додатково отримати вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг. Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу. 

 

044 393 23 33