1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «DRIVE2U»

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «DRIVE2U»

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «DRIVE2U»

Drive2U

Програма лояльності

Програма лояльності «Drive2U»

Програма лояльності «Drive2U», учасником якої можна стати отримавши картку в дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО", дозволяє накопичувати кошти під час обслуговування або ремонту Вашого автомобіля і, в подальшому, отримувати дисконт та різноманітні бонуси. 

 

Знижка на послуги

Знижка на запасні частини

Загальний обсяг послуг та товарів придбаних на АСП

Для ТЗ гарантійного віку, придбаних на АСП, які є дилерами даного бренду

5%

до 3%*

від 8 001 до 15 000 грн. з ПДВ

7%

до 5%*

від 15 001 до 30 000 грн. з ПДВ

10%

до 7%*

від 30 001 грн. з ПДВ

Для ТЗ не гарантійного віку та\чи придбаних не на АСП

20%

до 20%**

Без урахування обсягу товарів та пос

 

* - «гарантійний вік» для автомобілів брендів «KIA» та «Chevrolet» становить 5 (п'ять) років, «Toyota», «Nissan», «Renault» становить 3 (три) роки з дати придбання автомобіля, для автомобілів усіх інших брендів, придбаних в дилерській мережі дистриб’юторів Корпорації «УкрАВТО», гарантійний вік становить 2 (два) роки з дати придбання автомобіля.

**- знижки клієнтам сервісу на послуги, в процесі яких використовуються запасні частини, надані замовником, в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються.

 

Програма розповсюджується на всі марки автомобілів, які офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО" в Україні. Незалежно від того, чи перебуває Ваш автомобіль на гарантії чи ні, Ви можете стати учасником програми лояльності «Drive2U» та користуватись всіма бонусами та привілеями, які надає картка. 

 

Програма лояльності «Drive2U» не поширюється на реалізацію товарів та послуг в офіційних дилерських центрах брендів Jeep, Chrysler, Dodge, Maserati, Smart та Mercedes-Benz.

 

Звернувшись до одного з дилерських центрів Корпорації "УкрАВТО" та пройшовши обслуговування або ж здійснивши ремонт автомобіля, Ви отримуєте картку та стаєте учасником програми лояльності та можете, вже при наступному звернені, отримати дисконт згідно з умовами, що містяться в таблиці знижок. 

 

Щоб отримувати знижки та бонуси, що передбачені програмою лояльності, Вам необхідно пред’являти дисконтну карту перед кожним розрахунком за товари чи послуги. В процесі користування карткою на Вашому особовму рахунку буде накопичуватись обсяг коштів, в залежності від якого буде збільшуватись розмір дисконту на обслуговування та запасні частини.

 

Програма лояльності «Drive2U» дозволяє заощаджувати та отримувати приємні бонуси не лише власникам автомобілів, бренди яких офіційно представляє Корпорація "УкрАВТО". Пред’являючи картку «Drive2U» власники автомобілів ToyotaNissanRenaultKIAOpelChevroletCheryLADA,ЗАЗ, або ж комерційної техніки TATA чи автобусної техніки I-VAN та ZAZ отримують дисконт на послуги та запасні частини.

 

Навіть, якщо Ви маєте автомобіль, який був придбаний не в дилерській мережі, а його марка не належить до брендів, представлених в дилерських центрах Корпорації "УкрАВТО", Ви також можете стати учасником програми лояльності «Drive2U». Звертаючись до сервісної мережі "УкрАВТО" та обслуговуючи свій автомобіль, Ви отримуєте переваги якісного сервісу та можливість заощадити кошти.

 

Так ви можете отримати дисконт на послуги автосервісу, автозапчастини, послуги з проходження ТО, ремонт/діагностика ходової частини, ремонт/діагностика двигуна, перевірка та заправка кондиціонерів та багато іншого. Крім цього, спеціальні умови програми лояльності поширюються на діагностику та ремонт автомобіля, комп'ютерну діагностику, відновлювальний ремонт, встановлення та придбання додаткового обладнання, регулювання «розвалу-сходження», шиномонтаж і балансування коліс.

 

Отримавши картку програми лояльності «Drive2U», учасник програми може накопичувати на особовому рахунку обсяг послуг та придбаних запасних частин, що дозволяє в подальшому мати знижку, в залежності від накопичених коштів.

Для отримання знижок та інших привілеїв, які надає програма лояльності «Drive2U», Вам необхідно пред’явити картку перед розрахунком за товари чи послуги, щоб кошти були зараховані на особовий рахунок.

Якщо в процесі обслуговування на Вашій «Drive2U» зібрано обсяг коштів, що дозволяє отримати наступний рівень знижки, вже при наступному звернені до дилерського центру на послуги та запасні частини буде застосований більший розмір дисконту.

 

Картка програми лояльності з Вашим особовим рахунком приймається в усій дилерській мережі Корпорації "УкрАВТО" *, а кошти зараховуються незалежно від місця звернення.