1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Доступні роботи

ПІДБІР ФАРБИ ТА ФАРБУВАННЯ

З часом будь-який автомобіль потребує повного або часткового оновлення кузова чи окремих частин. В процесі використання на автомобілі можуть появитись подряпини, сколи, вмятини або краска може втратити свій вигляд - саме привід звернутися до KIA на Харківському . Підбір фарби має виконуватись фахівцями з застосуванням спеціального програмного забезпечення для підбору та створення відтінку, яке містить таблиці компонентів базових кольорів із зазначенням точних пропорцій.

ПІДБІР ФАРБИ ТА ФАРБУВАННЯ

ПОЛІРУВАННЯ

Поверхня будь-якої машини швидко втрачає новизну і привабливість, покриваючись подряпинами, відколами тощо. Усунути такі дефекти допоможе полірування кузова авто.

ГЕОМЕТРІЯ КУЗОВА

Порушення геометрії може бути візуально помітним і проявлятися у вигляді збільшених зазорів між елементами корпусу, в дверях, капоті або багажнику, які не замикаються. Ті деформації, які не виявляються при зовнішньому огляді машини, викликають збільшення навантаження на ходову частину і прискорюють знос комплектуючих, знижує керованість транспортного засобу. Тому дуже важливо періодично проводити перевірку корпусу машини і усувати виявлені дефекти.

РИХТУВАННЯ

Вирівнювання деформованого кузова автомобіля з метою надання йому практично заводського стану. Необхідність в рихтуванні окрім естетики:

  • Заклинювання коліс при пошкодженні крил, зміна зазорів дверей.
  • Прискорений розвиток корозії в пошкоджених місцях.
  • Удар ззаду призводить до заклинювання багажника, порушує роботу фар.
  • Робочі частини автомобіля можуть вийти з ладу при деформації кузова.
  • Погіршення керованості автомобіля.

 

Записатись на сервіс