Спеціальні пропозиції
Зігріваючі компліменти від KIA на Харківському

Зігріваючі компліменти від KIA на Харківському

2021-02-19

День закоханих в KIA на Харківському плавно перетікає в тиждень закоханих. «Love is ..KIA» - ще один привід порадувати вас чимось корисним та зігріваючим.

Отже, хочете отримати зігріваючий комплімент? Ставте лайк сторінці KiaOfficial у Facebook та допису, репост цього посту на свою сторінку та у коментарях постіть фото свого цікавого дозвілля з авто KIA та підписом зображеного : в лісі, у полі, на гарному фоні якоїсь споруди, разом з дітьми, разом з чотирилапими друзями  тощо. Важлива можливість ідентифікувати авто по рисам або емблемі KIA. До речі, цікавий підпис та світлини при отриманні нового авто у KIA на Харківському додасть балів ;)

З вас світлини з нас теплий плед, термогорнятко та фірмова чашка KIA 

Також потребується : любити свій KIA, мандрувати та всіляко проявляти турботу про авто!

 

Умови прості: світлини надсилайте до 26 лютого включно, щасливчиків обявимо 1 березня, дивимось по лайкам і по сюжету світлини. Перевага за сюжетом. Ну і звичайно, останнє слово як і компліменти за нами, важливе дотримання вимог та цікаве фото. Для отримання компліментів переможцю  необхідно буде надати копію паспорту та ідентифікаційного коду. Вручення відбуватиметься на території салону. Отримання можливе до 10 березня 2021. Один комплімент = один щасливчик/щасливиця. Автоцентр на Харківському полишає за собою можливість змінювати та доповнювати умови.