Спеціальні пропозиції
Заощаджуйте  до 20% на офіційному сервісі!

Заощаджуйте до 20% на офіційному сервісі!

2021-03-26

Зустрічайте весняний сервіс 2021! У термін проведення з 29.03.2021 до 08.05.2021 р., кожному клієнту, незалежно від бренду та наявності гарантії, надається можливість провести сезонні та замовити додаткові роботи, необхідність яких виявлена під час сезонних, зі знижками 20% на послуги та до 20% на запасні частини від звичайної ціни (регулярної ціни, яка діє на момент проведення Акції). За наявності картки програми лояльності Drive2U у фізичних осіб та договору на обслуговування у юридичних осіб.

 

Перелік сезонних робіт та орієнтовна вартість*:

 

Шиномонтаж Включає в себе зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль від 400 грн.

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс (розвал сходження) Включає в себе контроль на регулювання кутів встановлення коліс на легковий автомобіль від 400 грн.

Комплексна діагностика Включає в себе комплекс діагностичних робіт механічних систем від 200 грн.

 

Безпека та комфорт Клієнтів - це принцип нашої роботи, тому КІА на Харківському пропонує скористатись послугою антисептичної дезінфекції автосалону в період карантину та після нього.

 

Рекомендовані роботи:

 

  • Антисептична дезінфекція салону професійним парогенератором з використанням антибактеріальної рідини. Виконується обробка поверхонь салону, методом розпилення пару професійним антисептичним парогенератором, який містить антибактеріальну рідину. У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.
  • Антисептична дезінфекція салону балоном-розприскувачем типу спрей. Використовується обробка поверхонь салону, методом розпилення антибактеріальної рідини, яка міститься в балоні, у відповідності до інструкції конкретної рідини (спрею). У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.
  • Обслуговування кондиціонеру. Виконується перевірка кондиціонера, заправка кондиціонера фреоном, чищення радіатора охолодження;

За детальною інформацією щодо умов акції звертайтеся за тел. (044) 393 23 34.

 

Записатись на сервіс

 

 

*Вартість послуги без врахування допоміжних витратних матеріалів, необхідних для виконання робіт (тягарці, ніпелі, ущільнювальні матеріали тощо). Вказано вже з урахуванням вигоди 20%.