Спеціальні пропозиції
«KIA Експрес Кредит» : від 0,01%*ставка на популярні KIA

«KIA Експрес Кредит» : від 0,01%*ставка на популярні KIA

2021-02-08

KIA на Харківському з радістю повідомляє про старт нової спеціальної кредитної програми розробленої разом з банком-партнером АТ «Ощадбанк»  для покупців автомобілів КІА, за якою найпопулярніші моделі КІА можна буде придбати у кредит за ставкою від 0,01% річних з 08 лютого до 30 квітня 2021 року.

 

Автомобілі Kia відрізняються сучасним дизайном, вдалим поєднанням комфорту та хорошої керованості. Деякі моделі можуть бути укомплектовані опціями, які ще недавно можна було зустріти у списку оснащення переважно преміальних брендів, і все це за конкурентною ціною.

 

 • Кросовер  Sportage  з вигодою 590, одна з найпопулярніших моделей в Україні за результатами продажів, яка доступна за ціною від 529 152 грн.**
 • Субкомпактний Stonic з вигодою 500, кращий молодіжний кросовер, стартова ціна якого складає 545 792 грн.**
 • Модний та сучасний XCeed з вигодою до 1700€ за ціною від  652 288 грн.**
 • Будь-яка інша модель стильного сімейства Kia Ceed за ціною від 465 920 грн.**
 • Нові, удосконалені, надійні Kia Rio Sedan та Kia Rio X за ціною від 430 776 грн.** 

 

 

 

Нагадуємо, що на автомобілі Kia Sportage, Kia Stonic, Kia Rio Седан та Rio X гарантія**** становить 7 років або 150 000 км (у залежності від того, що настане раніше). 

 

 

 

Обрати зручні кредитні умови 

 

ПРОЙТИ ТЕСТ ДРАЙВ

 

 

Підписуйтесь Facebook та Інстаграм, та дізнавайтесь першими про вигідні пропозиції!

 

Перелік документів для фізичних осіб, необхідних для оформлення кредиту:

 

 1. Паспорт позичальника  і дружини/чоловіка (якщо позичальник перебуває в шлюбі - свідоцтво про одруження, якщо розлучений - свідоцтво про розлучення);
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера позичальника і дружини/чоловіка (ІПН);
 3. Довідка про доходи позичальника (останні 6 міс.) і дружини/чоловіка (якщо працює);
 4. Якщо є поточний кредит – лист з банку про відсутність заборгованості по кредиту

 

Для підприємця (додатково надати або замість Довідки про доходи):

 

 1. Свідоцтво про реєстрацію ФОП (Виписка) ;
 2. Свідоцтво платника єдиного податку (Витяг);
 3. Звіти (декларації) за з відміткою податкової або з електронним підтвердженням за останній рік   

 

Етапи придбання автомобіля в кредит:

 1. Обрання  клієнтом бажаної моделі та комплектації автомобіля
 2. Збір необхідного пакету документів та заповнення анкети в автосалоні для їх подальшої передачі до банку
 3. Прийняття рішення банком. У разі позитивної відповіді банк надає клієнту гарантійний лист, що є підставою для початку процедури оформлення автомобіля у салоні.
 4. Внесення клієнтом першого внеску, оформлення договору купівлі-продажу між автосалоном та клієнтом, оформлення страхових полісів КАСКО та ОСЦВ
 5. Реєстрація автомобіля у МРЕВ, отримання клієнтом техпаспорту
 6. Банківський етап, що передбачає:
 • укладання нотаріально засвідченого договору застави на автомобіль;
 • укладання кредитного договору між клієнтом та банком.
 1. Перерахування банком суми кредиту на розрахунковий рахунок Продавця
 2. Передача автомобіля покупцю. Здійснюється після підтвердження отримання суми кредиту на розрахунковий рахунок Продавця.           

Для оформлення кредиту, зателефонуйте в кредитний відділ 044 3932333

 

 

 

*Застереження щодо умов кредитування:

Мінімальний внесок - від 10% вартості автомобіля.

Максимальний термін кредитування – 84 місяців,

Максимальна сума кредитування – необмежено.

Метод розрахунку процентів – факт/факт.

Орієнтовні загальні витрати по кредиту (платежі за додаткові і супутні послуги банку, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту) складають 682 грн. по кожній 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 84 місяців, при авансі 10% і стандартній схемі погашення (класична). При цьому, реальна процентна ставка становить 19,40% річних.

 

Одноразова комісія – 0,00% до 1,9% від суми кредиту в залежності від терміну кредитування; Додаткові витрати – комісія за РКО та відкриття рахунку - 850 грн. (одноразово), надання виписки/внесення в реєстр рухомого майна - 110 грн. (за одну операцію);

 

Страхування КАСКО 1-ий рік – 5,99%, страхування ОСЦПВВНТЗ - ТДВ «Експрес Страхування».

 

Орієнтовні загальні витрати по кредиту з урахуванням «грейс періоду1» (платежі за додаткові і супутні послуги банку, пов'язані з отриманням, обслуговуванням і поверненням кредиту) складають 713 грн. по кожній 1000 грн. кредитних коштів при терміні кредитування 84 місяців, при авансі 10% і стандартній схемі погашення (класична). При цьому, реальна процентна ставка становить 23,76% річних.

 

Одноразова комісія – 0,00% до 1,99% від суми кредиту в залежності від терміну кредитування; Додаткові витрати – комісія за РКО та відкриття рахунку - 850 грн. (одноразово), надання виписки/внесення в реєстр рухомого майна - 110 грн. (за одну операцію);

 

1 «Грейс період» - проміжок часу, протягом якого проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 0,01%, після закінчення вказаного періоду, проценти за користування кредитом нараховуються в розмірі 19,99%. Для кредитів з авансом від 10% до 29,9% термін грейс періоду складає 12 місяців, з авансом від 30% до 39,9% - 24 місяці, з авансом від 40% - 36 місяців.

 

Страхування КАСКО - 1-ий рік – 5,99%, страхування ОСЦПВВНТЗ - ТДВ «Експрес Страхування».

 

АТ «Ощадбанк»: Ліцензія НБУ № 148 від 05.10.2011 року. Номер за державним реєстром банків – 4.

 

Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України за винятком тимчасово окупованої території АР Крим та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей.

 

Про детальні умови кредитування дізнавайтеся на сайті www.oschadbank.ua або за телефоном: 0800 210 800 (дзвінки безкоштовні на території України).

 

**Ціни наведено включно з ПДВ станом на 06.02.2021 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

***Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни на певні комплектації автомобілів у порівнянні з цінами, що діяли до 01.12.2020. Сума вигоди залежить від моделі та комплектації автомобіля. Розрахунки в гривні за курсом зазначеним на сайті кіа.соm/ua на день виписки рахунку-фактури. Пропозиція обмежена. Детальніше за тел.044 393 2333

****Гарантія 7 років або 150 000 км, в залежності від того, що настане раніше, розповсюджується на окремі моделі KIA, а саме: Sportage, Ceed, Ceed SW, XCeed, Stonic, придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» виключно з 01.10.2020 року, а на моделі KIA Rio – з 08.02.2021 року. Гарантія на всі інші моделі KIA такі як: Picanto, Sorento, Stinger, Soul EV складає 5 років або 150 000 км, в залежності від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.