Спеціальні пропозиції
Весняний сервіс 2020

Весняний сервіс 2020

2020-03-23

Автоцентр на Харківському оголошує про початок сервісної акції "Весняний сервіс від УкрАВТО". Відповідно умов акції у термін проведення з 23.03.2020 до 10.05.2020 р., кожному клієнту незалежно від бренду, надається можливість провести сезонні та замовити додаткові види роботи з технічного обслуговування чи ремонту автомобілів зі знижками 20% на послуги та до 20% на запасні частини за наявності картки програми лояльності Drive2U у фізичних осіб та договору на обслуговання у юридичних осіб.

Перелік сезонних робіт:

 

Шиномонтаж

Включає в себе зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль від 420 грн.

 

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс

Включає в себе контроль на регулювання кутів встановлення коліс на легковий автомобіль від 420 грн.

 

Комплексна діагностика

Включає в себе комплекс діагностичних робіт механічних та електронних систем 420 грн.

 

! Безпека та комфорт Клієнтів - це принцип нашої роботи, тому КІА на Харківському пропонує скористатись послугою антисептичної дезінфекції автосалону в період карантину та після нього.

 

 

!Рекомендовані роботи цієї весни:

 

  • Антисептична дезінфекція салону професійним парогенератором з використанням антибактеріальної рідини 

 

Вартість 977 грн. Виконується обробка поверхонь салону, методом розпилення пару професійним антисептичним парогенератором, який містить антибактеріальну рідину. У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.

 

  • Антисептична дезінфекція салону балоном-розприскувачем типу спрей

 

Вартість 636 грнВикористовується обробка поверхонь салону, методом розпилення антибактеріальної рідини, яка міститься в балоні, у відповідності до інструкції конкретної рідини (спрею). У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.

 

! В обов‎'язковому порядку після процедури рекомендуємо замінити фільтр салону.

 

За детальною інформацією щодо умов акції звертайтеся за тел. (044) 393 23 34.