Спеціальні пропозиції
Останні автомобілі Кіа Sportage 2023 року зі знижкою до 10%!

Останні автомобілі Кіа Sportage 2023 року зі знижкою до 10%!

2024-04-12

Переможець премії "Авто Року 2024" в номінаціях:

Кращий міський кросовер

Співвідношення ціна/якість

Не втрачайте можливості стати власником нового Kia Sportage зі знижкою до 10% 2023 р.в. Придбайте автомобіль за ціною від 966 440 грн в Автоцентрі на Харківському*

Кількість автомобілів обмежена!
 

Звертаємо Вашу увагу, що комплектації з 2.0 л. двигуном SmartStream більше не будуть постачатися на український ринок


Kia Sportage - це оптимальний вибір з погляду співвідношення ціни й оснащення:

Простір та практичність: Sportage пропонує просторий салон та багажне відділення, що робить його ідеальним для сімей або людей, які ведуть активний спосіб життя.

• Яскравий і виражений дизайн: автомобіль має чіткі лінії й обриси, які підкреслюють його спортивний характер.**
• Цінова доступність: KIA Sportage пропонується в широкому асортименті комплектацій різної вартості. Це дозволяє підібрати автомобіль, який відповідає усім потребам споживача.

 

Більше інформації про автомобіль 

При купівлі авто зі зниженими та зафікованими цінами Ви оримуєте приємну вигоду, яка стосується додаткового обладнання. 

 

За додатковою інформацією про наявність автомобілів та актуальні ціни просимо звертатись за телефоном +38 044 393-23-23
 

Чекаємо на Вас у нашому Автосалоні Кіа «Автоцентрі на Харківському» за адресою: Харківське шосе, 179.

*Під знижкою мається на увазі знижки від роздрібної ціни в розмірі 8,8% KIA Sportage Prestige (Престіж) Бензиновий 2.0 MPI, 8,5% KIA Sportage Prestige (Престіж) Бензиновий 1.6 T-GDI, 6,5 % KIA Sportage Anniversary Edition (Ювілейна Версія), 10% KIA Sportage Comfort (Комфорт)  на дату рахунку-фактури. Знижка діє на обмежену кількість зазначених моделей KIA Sportage 2023 року виробництва, що є в наявності в дилерській мережі ТОВ "ФАЛЬКОН-АВТО" на всій території України, за винятком АР Крим і тимчасово окупованих територій, з 13.01.2023р. (для KIA Sportage Comfort), з 11.04.24 р. (для KIA Sportage Prestige) та з 11.04.24р. (для KIA Sportage Anniversary Edition) по 30.04.2024р. ТОВ "ФАЛЬКОН-АВТО" та офіційні дилери в Україні залишають за собою право без попереднього повідомлення змінювати комплектації і роздрібні ціни на автомобілі. Актуальні ціни з урахуванням знижки вказуються у договорах купівлі-продажу автомобіля, які підписані з офіційним дилером в Україні. Ця інформація не є офертою, призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання продавця. Ціни станом на 12.04.2024, з урахуванням ПДВ. Еквівалент цін у Євро за курсом НБУ на відповідну дату. Всі розрахунки здійснюються в гривні по курсу НБУ на відповідну дату згідно рахунку-фактури.

**Зовнішній вигляд та оснащення автомобілів у салонах може відрізнятися від наведених на сайті.