Спеціальні пропозиції
Осінній сервіс від УкрАвто від 240 грн.

Осінній сервіс від УкрАвто від 240 грн.

2018-10-11

З 15.10.2018 по 31.12.2018 в "Автоцентрі на Харківіському" стартує сервісна акція "Осінній сервіс від УкрАвто". Відповідно умов акції у термін проведення кожному клієнту незалежно від бренду автомобіля надається можливість провести наступні види робіт за спеціальною акційною ціною від 240 грн. (за один окремий вид робити), та замовити додаткові види роботи з технічного обслуговування чи ремонту автомобілів зі знижками до 15% на послуги та до 20% на запасні частини (в залежності від бренду) якщо така необхідність буде виявлена в процесі виконання діагностичних робіт (за виключенням регламентного ТО).

Види робіт зі спеціальною акційною ціною:

 

Шино-монтаж від 240 грн. з ПДВ, включає в себе:

 

Зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль. Роботи з шиномонтажу не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини в яких є потреба у використанні під час викинання вказаних робіт (грузи та інше), а також можливі додаткові роботи.

 

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс від 240 грн. з ПДВ, включає в себе:

 

Контроль на регулювання кутів встановлення передніх коліс легкових автомобілів. Регулювання кутів встановлення задніх коліс сплачується додатково з розрахунку 0,3 нормо години за послугу, за акційною вартістю нормо-годин, без врахування можливих додаткових робіт, необхідність яких виявляється під час проведення. Роботи не включають в себе необхідні витратні матеріали та запасні частини, в яких є потреба у використанні під час виконання вказаних робіт. (регулювальні шайби, болти та інше).

 

Комплексна діагностика за 240 грн. з ПДВ, включає в себе:

 

а) діагностика ходової частини та рульового управління

б) діагностика гальмівної системи

в) діагностика рівня технічних рідин

г) діагностика електронних систем автомобіля

дана послуга дійсна для брендів KIA, ZAZ. На інші бренди за наявності технічної можливості АСП у проведенні такої діагностики