Спеціальні пропозиції
Осінній сервіс 2020. Заощаджуй в KIA на Харківському  20% на сервісі

Осінній сервіс 2020. Заощаджуй в KIA на Харківському 20% на сервісі

2020-10-12

Автоцентр на Харківському оголошує про початок сервісної акції "Осінній сервіс від УкрАВТО". Відповідно умов акції у термін проведення з 12.10.2020 до 13.12.2020 р., кожному клієнту незалежно від бренду, надається можливість провести сезонні та замовити додаткові види роботи з технічного обслуговування чи ремонту автомобілів зі знижками 20% на послуги та до 20% на запасні частини за наявності картки програми лояльності Drive2U у фізичних осіб та договору на обслуговування у юридичних осіб.

Перелік сезонних робіт*:

 

Шиномонтаж  Включає в себе зняття 4-х коліс, демонтаж існуючих покришок, встановлення нових (інших), балансування коліс, встановлення коліс на автомобіль від 336** грн.

Контроль та регулювання кутів встановлення коліс (розвал сходження)  Включає в себе контроль на регулювання кутів встановлення коліс на легковий автомобіль від 336** грн.

Комплексна діагностика Включає в себе комплекс діагностичних робіт механічних систем 336** грн.

 

Безпека та комфорт Клієнтів - це принцип нашої роботи, тому КІА на Харківському пропонує скористатись послугою антисептичної дезінфекції автосалону в період карантину та після нього.

Рекомендовані роботи:

 

  • Антисептична дезінфекція салону професійним парогенератором з використанням антибактеріальної рідини. Виконується обробка поверхонь салону, методом розпилення пару професійним антисептичним парогенератором, який містить антибактеріальну рідину. У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.
  • Антисептична дезінфекція салону балоном-розприскувачем типу спрей. Використовується обробка поверхонь салону, методом розпилення антибактеріальної рідини, яка міститься в балоні, у відповідності до інструкції конкретної рідини (спрею). У тому числі, виконується обробка повітряних каналів системи вентиляції та кондиціонування.
  • Обслуговування кондиціонеру. Виконується перевірка кондиціонера, заправка кондиціонера фреоном, чищення радіатора охолодження;

За детальною інформацією щодо умов акції звертайтеся за тел. (044) 393 23 34.

 

Записатись на сервіс

 

 

*Без врахування допоміжних витратних матеріалів, необхідних для виконання послуг.

**Вартість на послугу вказана вже з урахуванням вигоди 20%.