Новини
Kia Sportage святкує своє 30-річчя випуском Ювілейної Версії (Anniversary Edition)

Kia Sportage святкує своє 30-річчя випуском Ювілейної Версії (Anniversary Edition)

2023-09-21

Kia Sportage зустрічає святкує свій 30-річний ювілей, маючи понадсягувши позначки в 7 мільйонів проданих у всьому світі автомобілів.Саме стільки екземплярів моделі  п’яти поколінь було передано клієнтам в усьому світіцієї моделі.

 

 

 

 

  • Незабаром буде представлена спеціальна версія цього культового C-SUV, з численними  привабливими вдосконаленнями, що неодмінно оцінять споживачі.
  • Anniversary Edition – лімітована версія, що демонструє історію бренду, а також його електрифіковане майбутнє, буде доступна в Автоцентрі на Харківському, вже у жовтні 2023.

 

6 вересня 2023 року – Sportage, популярний компактний позашляховик Kia, досяг важливої віхи свого розвитку. дати. На сьогоднішній день у світі продано З понад 7 мільйонів екземплярівами одиниць, проданих на сьогоднішній день у всьому світі, Sportage,  залишив свій слід який займає визначну позицію в автомобільній промисловості як одна з найуспішніших моделей Kia, а з 2015 року він навіть є – навіть ставши  бестселером бренду з 2015 року. Модель має багату спадщину довжиною тривалістю в 30 років і 5 поколінь. З моменту появи дебюту в 1993 році Sportage став синонімом інновацій, стилю, що захоплює, ата видатних характеристик.

 

«Протягом 30 років дляі п’яти поколінь Sportage формула успіху цієї моделі дійсно залишалася незмінною», – говорить Александр Папапетропулос (Alexandre Papapetropoulos), директор з питань продуктового портфелю та ціноутворення Kia Europe. «Його беззаперечнабезперервна досконалість на дорогахзі та виразна зовнішня привабливість захоплюють водіїв людей у всьому світі. На честь цієї культової моделі ми дуже раді запустити юЮвілейну вВерсію Kia Sportage, яка виводить комфорт і стиль на новий рівень. Ця вВерсія свідчить пропідкреслює історію бренду, а також демонструє його майбутнє».

 

Більше комфорту, ще більше стилю: Anniversary Edition

 

Anniversary Edition буде представлена в Європі наприкінці вересня та поступово буде поширена на всі ринки. Вона принесе численні вдосконалення, які підвищать значну розкіш і привабливість моделі.

 

Високі глянцеві чЧорні контурні лінії на бічних дверях тавікнах наі спойлерахі, а також нові декоративні вставки з темним хромованим покриттям спереду, ззаду та збоку створюють ще більш стильний вигляд і будуть представлені ексклюзивно в Ювілейній Версії.

 

Затемнене скло, спортивні 19-дюймові легкосплавні диски в глянцевому чорному кольорі та темні хромовані накладки також  посилюють привабливість зовнішнього вигляду Sportage. Нарешті,  юЮвілейна сСерія буде доступна в абсолютно новому кольорі під назвою Сильний Залізний Сірий (Wolf Grey). Інші доступні кольори кузова включають Deluxe White, Penta Metal, Wolf Gray і Experience Green.

 

Ретельно оброблені виконана обробка сидіньня із замші та штучної шкіри в інтер’єрі забезпечують водієві і пасажирам відчуття високої якості. Так само, як передні сидіння з електроприводом, функції підігріву сидінь і керма, а також додаткове освітлення (moodlamp). Два 12,3-дюймові екрани та функції розумних клавіш завершують привабливий вишуканий інтер’єр. Anniversary Edition пропонує новий спеціальний пакет кольорів інтер’єру Midnight Green(якщо вище перекладали залізний сірий,напевно, тут також треба переклад), який також підкреслює преміум-клас в Sportage.

 

Подорож Шлях досконалості: п’ять поколінь Kia Sportage

 

У певному сенсі Anniversary Edition є вершиною тридцятирічного прогресу та інновацій моделі. Найперше покоління Kia Sportage було представлене в 1993 році, і з самого початку це була новаторська модель. Оскільки в Sportage був застосований інший підхід, ніж у більшості позашляховиків того часу, він зарекомендував себе як компактний позашляховик, який що поєднував просторий салон традиційних позашляховиків зі спортивними ходовими характеристиками седана. Так, Sportage він став піонером у новому сегменті ринку як перший справді міський SUV.

 

У другому поколінні (2004) якість і безпека були пріоритетом. Зокрема, Sportage отримав новуПоява сучаснуої монококової платформуи, що сприяла великому успіху другого покоління - було продано вдвічі більше Sportage, , забезпечивши продаж більш ніж удвічі більше одиниць Sportage, ніж його попереднього покоління.

 

Після зосередженняЗосередившись на досвіді водіння, якості та безпеці, в третьому поколінні Sportage (2010) виробник зробив акцент був зроблений на дизайн, що привернув особливу увагу завдяки представленню решітки Tiger Nose.

 

Після революції в дизайніА  четверте покоління моделі (2015), з абсолютно революційним дизайном, виділялося підвищеною зручністю та покращеними функціями безпеки. Були застосовані новітні передові системи допомоги водієві (ADAS). Водночас завдяки застосуванню зменшених двигунів Sportage зміг розширити свою клієнтську базу в сегменті C-SUV. Починаючи з цього покоління, Sportage залишається бестселлером Kia.

 

Sportage п’ятого покоління (2021) вийшов зі збільшениминям пропорціямий позашляховика середнього розміру та з новим покращеннямновим вдосконаленням своїх вже значних функцій безпеки, представивши мультиструктурний кузов. У той же час кросовер став ще більш візуально привабливим завдяки застосуванню філософії дизайну Kia «поєднання протилежностей» («Opposites United»), яка ще більше вдосконалила привабливий зовнішній вигляд Sportage. Застосування додаткових електрифікованих варіантів (наприклад, гібрид і електро-гібрид, що підключається до мережі,  на додаток доповнення до раніше представленого «м’якого» гібриду) отримало широке визнання та допомогло продовжити традиціїспадщину Sportage в сфері інновацій та прогресу.

 

Продовжуємо рух: ніколи не зупиняємося на досягнутому

 

Так, цією спадщиною можна пишатися, але Kia та Sportage і не думають «спочивати на лаврах». Ювілейна версія вшановує та відзначає спадщину Sportage, в той же час зосереджується на ще яскравішому електрифікованому майбутньому бренду вже зараз, метою якого є перехід до статусу постачальника екологічних рішень для мобільності.

 

Завдяки перевіреному досвіду редизайну, вдосконалення та застосування нового, Sportage став втіленням уособленням нового бренду Kia. Це потужна демонстрація того,, що можливо досягти завдяки відданості розвитку пошуку нового досвіду і та натхненню на пригоди у дорозі. у дорозі, що надихають.

044 393 23 33