Главная Автомобили Сервис Запчасти и аксессуары Новости О компании Контакты

KIA New Sorento

Sorento на Паризькому Автосалоні 2014 року

Дизайнери нового KIA Sorento назвали стилістичну концепцію моделі - "Вуличний вовк". Екстер'єр створювався не лише під керівництвом дизайн-студії KIA в Кореї, але і за безпосередньої участі дизайнерських центрів у Франкфурті, Німеччині та Каліфорнії.

Новий KIA Sorento - це стильний і практичний кросовер. Його вигляд став більш витонченим і стрімким, а детально опрацьовані лінії поверхонь створюють витончений і елегантний образ. Кросовер став довшим за свого попередника на 95 мм (до 4780 мм), трохи ширшим (на 5 мм) і при цьому нижчим на 15 мм (1685 мм).

Передній частині автомобіля властиві велика оптика і збільшена решітка радіатора, прикрашена тривимірним візерунком у формі діамантів. Дане рішення було запозичене у відомого концепту KIA Cross GT.

Sorento на Паризькому Автосалоні 2014 року

Створюючи новий Sorento

Створюючи новий Sorento, інженери KIA однією з найважливіших задач ставили посилення силової структури кузова і поліпшення характеристик NVH (захищеність від шуму, вібрацій і тряски). Результатом цієї роботи стало помітне поліпшення плавності ходу і створення в салоні спокійної атмосфери.

Новому Sorento притаманна ціла низка преміальних опцій. Високотехнологічні включають в себе систему кругового огляду Around View Monitor та інтелектуальний асистент паркування, що максимально полегшують маневрування і паркування. Покупець також може вибрати комплектацію, оснащену найсучаснішими допоміжними системами безпеки - від системи попередження про відхилення з ряду руху, системи контролю за поперечно рухомим транспортом позаду автомобіля і системи розпізнавання дорожніх знаків - до адаптивного круїз-контролю.

 Створюючи новий Sorento

iF Design Award

Вперше в історії моделі, новий KIA Sorento удостоєний престижної премії «iF Design Award». Журі відзначили дизайн, цілісність образу, інноваційність, безпеку у екологічність автомобіля.

«Я дуже гордий з того, що KIA Sorento дісталася ця нагорода. Це визнання того величезного кроку вперед, який нам вдалося зробити при створенні цієї моделі, - зазначив Президент і шеф-дизайнер KIA Motors Corporation Петер Шрайер, - KIA Sorento об'єднує класичну збалансованість позашляховика з преміальним екстер'єром та інтер'єром. Особливо це відчуваєш, перебуваючи в салоні автомобіля. Sorento пропонує найвищу якість дизайну і чудове співвідношення ціни і якості.

Це величезною мірою досягнення наших міжнародних дизайнерських колективів».
Новий KIA Sorento став вже сьомий моделлю марки, відзначеної премії iF Design Award. Починаючи з 2010 року KIA Motors щорічно дістається не менше однієї нагороди. У різні роки переможцями ставали моделі Venga, Sportage, Optima, Picanto, pro_cee'd і Soul.

Экспресс калькулятор
1.
2.
3.
4.
Специальные предложения
Я хочу первым узнать о специальных предложениях на Kia: