Главная Автомобили Сервис Запчасти и аксессуары Новости О компании Контакты

Kia Niro

ПЕРШИЙ ЕКО-КРОСОВЕР KIA

Зібравши до купи найсучасніші технології, такі як системи активної допомоги водієві Drive Wise, гібридна силова установка, та помістивши їх у привабливий просторий кузов разом з численними преміальними опціями, компанія Kia Motors створила новий Niro. Автомобіль, що поєднує комфорт та актуальний дизайн кросоверів з економічністю та екологічністю "зелених" автомобілів.

Часи, коли економічні та дружні до довкілля автомобілі виглядали нудними, тепер у минулому. Kia Niro являє собою сучасний міський кросовер, що поєднує рішучий дизайн, притаманний сучасним Kia, з просторим салоном та керованістю, яка припаде до смаку активним водіям. Що стосується економічності, то її досягнуто в тому числі завдяки активній аеродинаміці.

Поєднавши зусилля 1,6-літрового бензиновго двигуна, що працює за циклом Аткінсона, та електромотора, чия енергія зберігається у літій-іонній полімерній батареї, конструктори Kia помістили під капот Niro 141 кінську силу, що піклуються про гаманець водія та довкілля.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН

З системою моніторингу сліпих зон зміна полооси руху стає безпечнішою, а питання накшталт "Звідки взявся цей автомобіль?!" залишаються в минулому.

 

 

 

СИСТЕМА АВТОНОМНОГО ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Інноваційна система автономного екстреного гальмування розпізнає не тільки автомобілі, що рухаються або стоять попереду, але й пішоходів. У випадку виникнення небезпеки система попередить водія, а у випадку необхідності повністю зупинить авто.

 

АДАПТИВНИЙ КРУІЗ-КОНТРОЛЬ

Kia Niro самостійно підтримуватиме дистанцію та безпечну відстань до автомобіля, що рухається попереду.

 

 

 

 

СИСТЕМА СЛІДУВАННЯ ЛІНІЯМ РОЗМІТКИ

Якщо автомобіль раптом починає рухатися за межі полоси руху, Kia Niro попередить водія, а розумна електроніка навіть "підрулить", допомагаючи повернути кросовер на свою полосу.

Специальные предложения
Я хочу первым узнать о специальных предложениях на Kia: